Kurallar

Forum Kuralları

1- Atatürk Karşıtı yazılar yasaktır. İster sevin ister sevmeyin ama forum üzerinde ne olursa olsun Atatürk karşıtı yazılar yasaktır.. Karşıt yazılar yazanlar forumdan süresiz uzaklaştırılır.

2- Din,Mezhep,Dil,Irk konusunda ayırım yapmak yasaktır.Unutmayınız ki yaşadığımız toprak Türkiye Cumhuriyeti.

3- Doktorlar hakkında iftiracı, alaycı, aşağlayıcı vb gibi yazılar yazmak yasakdır.

4- Tahrik etme amaçlı açılan konulara ve mesajlara cevap vermek yasaktır.
Bu tip durumları bölüm moderatörüne yada admin’lere bildirirerek o konu veya mesajın silinmesini sağlayınız.Bu tür mesajlar atan üyeler için forum yönetimi gerekli işlemleri yapacaktır.

5- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

6- Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur.

7- Reklam Yapmak Reklam icerikli Nick kullanmak yasaktır.

8- Küfür, slogan, küfür içeren, porno & adult resim ve parti logosu içeren avatar kullanmak yasaktır.

9- İmzaların boyutları en uygun seviyelerde olmalıdır fazla sayıda resim dosyası kullanmak yasaktır.

10- Tüm Nick ve konular forum Yonetimine aittir Forum Yoneticileri Luzumunda Konu mesaj ve uyelikleri silme hakkına sahiptir hic bi sekilde hak iddia edemezsiniz

11- Forum içerisinde yanlış bilgi paylaşımı yasaktır. Kullanıcılara konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan yanlış bilgi vermek o kullanıcıyı yanlış bir ürüne yönlendirecektir.

12- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

13- Konular doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

14- Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. “Yardım”, “İmdat”, “Acil yardım edin” gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.

İletişim mail adresimiz. ( Sohbetmakalesi@gmail.com )

Gay sohbet Gabile Marcinal Gabile Sohbet Gabile Gabile kim Gabile Mobil Gay istanbul Sex Sohbet Gabile kim