YouTube Abonesi nasıl edinilir

sohbet makalesi

Kanalınız için daha fazla YouTube Abonesi nasıl edinilir?

YouTube artıyor ve video pazarlama platformunun neden bu kadar yüksek rakamları öksürdüğünü anlatmak için günde ortalama bir milyar saatlik bir görüntülenme nasıl artıyor. YouTube’un muazzam yükselişi, kütüphanenin her konuya değinmek için bol miktarda video içeriği ile sınırsız olduğu kıyasıya bir rekabeti tetikledi. Ortaya çıkan soru, kişinin nasıl kendi izini bıraktığıdır? Her YouTuber, gücünü artırmak ve kanalını daha geniş bir erişime sahip olma potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için belirli bir büyüme süreci hayal etti. Bu makale, YouTube abonelerinin nasıl kazanılacağı ve bu süreçte kilometre taşlarına nasıl ulaşılacağı konusunda stratejiler içermektedir.

Aboneler, erişiminiz ne kadar yüksek olursa, YouTube avantajlarından yararlanmaya o kadar yaklaşırsanız para kazanmanın geldiği büyüme hikayesinin merkezinde yer alır. Para kazanmak için burada bulunmayan YouTube kullanıcıları, YouTube algoritmasının youTube’u belirlediği altın kuralı bilmelidir. Aynı şey, başarı öykülerini, izlenme süresi için gerçek zamanlı oyun sayısı üzerinden ne kadar yüksek katılıma dayalı olarak yeniden tanımlıyor, yeni kullanıcıları çalıştırmaya yönelik doğaçlama istatistiklerini açıklıyor. Burada, on ipucunu izleyerek YouTube abonelerinin nasıl kazanılacağına ilişkin adımları tartışıyoruz.

10 Easy Hacks kullanarak YouTube Aboneleri nasıl edinilir?


1) Kanalınızı Düzenler
Dış dünyaya adım atmanın ve değerlendirmenin YouTube kanalınızdaki içeriğin dağınıklığını gidermeye nasıl yardımcı olduğunu anlatan çok şey var . YouTube aboneleri edinmenin tek yolu, düşük prodüksiyon kalitesi veya hiç gönderilmemesi gereken bir şey nedeniyle geriye dönüp baktığınızda hiçbir alakası olmayan veya felaket olmuş içeriği kaldırmaktır.

2) İlgi Çekici İçerik Oluşturun
Bir YouTuber olarak büyümenizi kanalize etmek için uzun bir yol kat eden önemli bir süreç, araştırmanızı doğru yapmak ve bir senaryoya karar vermektir. Mükemmel stüdyonun kurum içi kullanımıyla ilgi çekici içerikler yayınlayarak YouTube aboneleri edinme ve bu üssü yayma görevinizi yerine getirir. Ayrıca, videonun birkaç saniyesinin ilk kısmına sahip olmak, izlenimi en iyi şekilde yapmanızı sağlar.

3) Kanal Fragmanlarını Kurmak
Kanal fragmanları, aboneyi abone düğmesine tıklayarak bir eylem çağrısı yapmaya zorlayan büyüleyici şeyler göz önüne alındığında kalmayı seçebilecek ziyaretçiye bir amaç sunarken, kendi içinde ilgi çekici olması gereken yaklaşık 30-60 saniyeyi kapsayan kullanışlı bir özellik haline geldi. .

4) Daha Kısa Videolar
Görüşler, daha kısa videolar oluşturarak YouTube abonelerinin nasıl kazanılacağını önerir. Abonelerin kısa dikkat süresiyle ilgili olarak, tam 3-5 dakikadan daha uzun olan herhangi bir şeyin, izleyicilerin gezinirken hiç zaman kaybetmediği bir kapanma olduğu çeşitli çalışmalar var. Dolayısıyla videoların uzunluğu ne kadar kısa olursa o kadar iyidir.

5) Güç Dolu Oynatma Listesi
İlişkili videolardan oluşan yinelenen bir oynatma listesi, YouTube abonelerini kazanma yollarından biridir. Oynatma listelerini gruplayarak yolunuzu örmek, izleyicilerin manuel olarak arama yapmak ve bir sonrakini tıklamak yerine zamandan tasarruf etmesine olanak tanır.

6) Etkili CTA’lar
YouTube abonelerini kazanmanın bir yolu, etkili CTA’lar veya harekete geçirici mesajlar oluşturmaktır. Üretken bir pazarlama stratejisinin bir parçası, CTA’ları bitiş ekranı eklemeleri veya bir videonun içinde değilse daha kullanıcı dostu YouTube kartları olarak geliştirmeyi gerektirir.

7) Küçük Resimleri Özelleştirme
Kanalın başarısı için hayati önem taşıyan bir araç, videonun kapağını etkili bir şekilde tasarlayarak YouTube abonelerini kazanmak için küçük resimlerinizi nasıl kaydıracağınızdır. Bu, videonuzu oynayan ve çok ihtiyaç duyulan pozu elde eden izleyiciler için zararlıdır.

8) Tutarlılık Anahtar
YouTube, YouTube abonelerinin nasıl kazanılacağını önceden bildiren ve bir aylık aradan sonra eziyete dönerse değil, YouTube abonelerini nasıl kazanacağını ve abone kalmayı seçen düzenli aralıklarla yayınlanması için videoların oluşturulması için tutarlılık ve ince ayar yolları talep ediyor.

9) YouTube Reklamları ve Yatırımları
İyi bir tanıtım yolu, reklamlara para harcamaktır, çok fazla değil, yeterli. Bir miktar para yatırarak yolunuzu pazarlayın, böylece görüntülü reklamlardan atlanabilir ve atlanamayanlara, sponsorlu kartlardan yer paylaşımlı reklamlara kadar çeşitli reklam özelleştirmeleriyle kanalınız için abonelik hacmini artırın, YouTube, hedeflemeden seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçeneğe sahiptir. ilgi alanlarına göre demografik bilgiler.

10) YouTube Kanalı Promosyonları
YouTube aboneleri kazanmanın bir yolu, çevrimiçi topluluklar veya gruplar arasında YouTube kanallarını tanıtmaktır. İster Twitter’dan Reddit’e, ister Facebook veya Instagram’a, aktif katılım tüm dünyaya yayılmasına yardımcı olur ve artan abonelik sayısının kanıtı olarak bir nimet görevi görür.

Erişim ne kadar geniş olursa, itiraz o kadar yüksek olur ve bu birkaç çizelgeli ipucunu takip etmek, YouTube kanalınızın sıfırdan bu yana nasıl büyüdüğü veya şimdi adımların test edilmeyi beklediği konusunda bir fark yaratacaktır.

YouTube’da ücretsiz aboneler nasıl edinilir?


İnsanların çoğu, kolay bir hack gibi görünen bot abonelikleri kazanmak için ödeme yapma riskiyle karşı karşıyadır; ancak, YouTube’un bot abonelerini en üste götüren verimlilik ve tutarlılık seviyesinden ziyade çalıştırmadığını anlayamıyorlar.

Gerçekliği alkışlayan ve botlar aracılığıyla abone kazanma riskini taşıyan kitleler, sahte hesapları dışlayan YouTube etkileşim politikası uyarınca bir YouTube kanalının kendilerini yasaklamasına neden olabilir. Yeni başlayanlar , YouTube’da nasıl ücretsiz abone kazanılacağını öğrenmek için sıfırdan çalışmaya başlamalıdır .

Aşağıda ayrıntıları verilen en iyi uygulamalardan on tanesine göz atacağız.

Ücretsiz YouTube Aboneleri Kazanmanın 10 Kolay Yolu


1) İzleyici Abonelikleri
Her yerde bulunan zil simgesi, her YouTube kanalının kaydolması sürpriz değildir, ancak izleyicilerinizin sizinle kişisel olarak bağlantı kurmak istemesi durumunda içeriğinizi kaçırmamak için izleyicilerden adil bir paylaşım olarak abone olmalarını isteyen bir hatırlatma olarak açılır. YouTube’da ücretsiz aboneler nasıl edinilir.

2) Video Bitişleri
İzleyiciler, ilgi çekici içerik beklentisiyle belirli bir YouTube kanalıyla etkileşime girer, bir sonraki projede veya bir sonraki hazırlıksız Soru-Cevap veya buluşma ve selamlama konusunda bilgilendirilmek ister. En son projeden veya yaklaşanlardan bahsetmesi gereken video sonları üzerinde çalışmak için YouTube’da ücretsiz abonelerin nasıl elde edileceğini takip etmek son derece önemlidir.

3) İzleyici Etkileşimi
Daha iyi bir erişim elde etmenin bir yolu, yorumlara düzenli yanıtlar vererek ve diğer kanalları bir jest olarak takip ederek izleyiciyle etkileşim kurmak ve onunla ilişki kurmaktır. Karşılıklı tanıtımlara yardımcı olan meslektaşları içeren bir topluluk oluşumu, YouTube’da ücretsiz abone kazanmanın en iyi yollarından biridir.

4) Kanal Resmi Güncellemeleri
En iyi kanal sanatına sahip olma çağrısı, kanalınızı tıklayan ve potansiyel abonelerden biri olabilecek her kim olursa olsun, gemideki herkesi karşılamak için fazladan yol katetmenize yardımcı olur. Marka ile mükemmel uyum içinde olan ve büyüleyici bir şekilde öne çıkan bir afiş açısından temiz bir sayfa, kullanıcı tabanının büyümesine olanak tanır. Daha yakın bir çalışma, bunun YouTube’da ücretsiz aboneler edinmenin birincil aracı olduğunu öngörüyor, çünkü sunulan şey beğenilebilirse, izleyici kesinlikle kalacaktır.

5) Videoları Gömme
Google algoritması, bir blog veya web sitesinde kendi başına YouTube’da nasıl ücretsiz abone kazanılacağını ölçmeye yardımcı olan gömülü videolar varsa, arama sıralamalarını en yüksek tutara bağlar.

6) Koşu Yarışmaları
Abone sayısı artışının sizin lehinize çalışmadığını varsayalım. Bu durumda, YouTube kanalınızda yarışmalar düzenleyerek, hedef kitleyle alakalı ödüller seçerek ve katılımın bildirimleri açıp zil simgesine dokunmak kadar basit olduğu durumlarda tek seferlik bir outpour’a katılmayı seçebilirsiniz. Abone olmak için.

7) Kilometre Taşlarını Kutlamak
Kilometre taşlarını kutlamak için YouTube’da ücretsiz aboneler edinmenin en önemli yolu, izleyicilerinize sizi destekledikleri ve nerede olursanız olun sizi oraya götürmek için bağlı kaldıkları ve gerekli özeni gösterdikleri için teşekkür etmek olabilir.

8) Nişinizi Tanımlamak
YouTube’da ücretsiz aboneler kazanmaya yardımcı olan videoların niş yardımcılarını tanımlamak için en iyi başlıkları oluşturmak için kapsamlı araştırma. Tekrarları ortadan kaldırarak görünüm kazanmanın harika bir yolu olan anahtar kelime arama, etiketlerin nasıl seçilebileceğini ve anahtar kelime aramalarını tanımlamaya yardımcı olan en etkili SEO araçlarından biri olan Google Anahtar Kelime Planlayıcı’yı gerektirir .

9) Yaratıcı Olun
SEO’ya odaklanan videolar, YouTube’da ücretsiz abone kazanmanın yollarına yardımcı olur. Bir konu açısından münhasırlığı yeniliğine kadar gösteren tartışmalı yaratıcılığın ötesinde katma değerlere sahip içerik, gidilecek yoldur.

10) Konuya Git
Her zaman yeşil olan içerik görüntülemeler getirir, ancak güncel içerik, YouTube’da ücretsiz abone kazanmanın temel nedenidir. Konu ile ilgili herhangi bir şey anında yutulduğu ve izleyici onu yutup en son söylemlere daha fazla ekleme arayacağı için, her zaman yeşil olan 80/20 kuralı, saatin ihtiyacıdır.

sohbet makalesi
4.8 10 oylar
Makale Derecelendir
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
SohbetMakalesi.Com Sende Yorumda Bulunx
()
x
Gay sohbet Gabile Marcinal Gabile Sohbet Gabile Gabile kim Gabile Mobil Gay istanbul